top of page

Kaip būti, 2021

Vaiva rykštaitė_ knyga Kaip būti.jpg

Pirma Vaivos Rykštaitės knyga, kurią skaičiau ir ne paskutinė. Ne vieną tekstą iš šios knygos jau buvau skaičiusi, bet vistiek pedantiškai užsiklijavau spalvotą lapelį paraštėje - patiko skaitant pirmą kartą, patiko ir dabar. Ko gero tokia autorės mintis ir buvo - surinkti tekstus į vieną krūvą, t.y. knygą, tad ir seniems, ir naujiems skaitytojams labai paranku.

Man Vaiva Rykštaitė buvo pirmas žmogus soc. tinkluose, kai supratau, kad influenceris nėra tik individas, brukantis viską, chameleoniškai prisitaikantis prie naujos krypties, bet ir žmogus, turintis vertybinį stuburą, savo pasaulėžiūrą ir įsitikinimus, bei jų nekeičiantis dėl populiarumo.

Skaitytoja Austė

Kaip būti. Be klaustuko. Be atsakymo. Eklektiškas Vaivos Rykštaitės tekstų rinkinys – lyg stabtelėjimas per vidurį, dairantis: koks šiandien rodosi pasaulis ir kaip jame sutilpti? Emigrantė, besitapatinanti su žalčių karaliene. Vegetarė, nusipirkusi naują odinę sofą. Moteris, svarstanti, kuo matuojama santuokinė neištikimybė – o jei tik mintyse? Motina, galvojanti apie mirtį. Keliautoja pandemijos pradžioje. Besirenkanti – kaip būti geresniu žmogumi?

Feisbuko įrašai, sapnai, pokalbių su draugėmis nuotrupos, tinklaraščio tekstai, geriausios publikacijos iš „Nebegėda.lt" tinklalapio, kassavaitinės LRT.lt skilties ir kitų šaltinių. Nuo kelių sakinių iki kelių puslapių. Itraukianti, bet neipareigojanti knyga.

Knygos „Kaip būti“ aprašymas

Vaivos Rykštaitės interviu apie knygą „Kaip būti“ ČIA.

bottom of page