top of page
Vaivos Rykštaitės video kursas ir mokymai „Rašymas socialiniams tinklams“

Apie ką rašyti? Kaip atrasti savo balsą? Ką daryti su piktais komentarais? Ar kasdien poustinti? Kodėl manęs niekas neskaito? ir t.t.

 

Įdomiais laikais gyvename, kuomet viena sparčiausiai pasaulyje augančių industrijų (soc tinklai ir juose kuriami verslai) nereikalauja jokio formalaus išsilavinimo. Bent jau kol kas nėra tokio universiteto, kurį baigusi taptum profesionalia influencere/-iu. Ir čia, viena vertus, atrodo, viskas paprasta - atsisėdi ir poustini. Kita vertus, ne paslaptis, kad prie kai kurių soc. tinklų paskyrų dirba didelės komandos - marketingistai, fotografai, copywriteriai, kalbos redaktoriai ir t.t.

 

Aš savo soc. tinklų paskyras susikūriau ir vedu pati. Ilgainiui jos tapo vienu mano pagrindinių darbų, taip pat ir kanalais, vedančiais žmones į kitus mano darbus. Viską dariau ir tebedarau intuityviai - matau, kas veikia, kas ne. Žmonės dažnai sako, kad turiu talentą įvardyti jų jausmus ir mintis. Tą patį pamėginau padaryti ir su soc. tinklais - šiame kurse gausite ne tik mano patarimus kaip naudoti žodžius Feisbuke ir Instagrame, bet ir išgirsite filosofinius pasvasrtymus, kodėl vieni dalykai veikia, kiti ne. Kodėl svarbus ryšio kūrimas virtualybėje, kaip gerbti savo žiūrovą ir t.t.

Vaivos Rykštaitės video kursas ir mokymai „Rašymas socialiniams tinklams“_2

kursą verta įsigyt

Po šio kurso jausitės ramesni, labiau savimi pasitikėsite ir tiesiog negalėsite atmatyti kai kurių socialiniuose tinkluose vykstančių dalykų. Tikiu, kad šios paskaitos bus jūsų tvaraus augimo socialiniuose tinkluose pradžia.

Įsigytas kursas galios 3 mėn.

 

Važiuojam?

kursą sudaro:

3 video paskaitos
(4+ val. trukmė)

Pratimai, kuriuos atliksite savarankiškai 

perkamiausios knygos

bottom of page